Talih Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Talih PardesüTalih Pardesü 2013 koleksiyonu günlük hayatınızdaki tempoya ayak uydurabilecek rahatlıkta olmakla beraber, şık bir koleksiyon olduğu âşikar. Talih Pardesü‘nün yeni sezonun da gözlerden kaçmayan modern çizgiler ve aksesuarlar, koleksiyona naif ve farklı bir hava kattığı görülmektedir.
Tesettür Giyim’in vazgeçilmez ürünü olan Pardesü, bu sezon Talih Pardesü ile yeni sezon da hardal, bej, petrol, yeşil, vişne, lacivert ve siyah renk seçenekleri ve 38-48 beden aralığında üretilen tasarımlar sizi şık olmaya davet ediyor.
Talih Pardesü 1974 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Talih Collection, müşterilerinden gelen stil ve öneri doğrultusunda yeni koleksiyonlarını tasarlayarak günün trendini yakalamakla beraber koleksiyonlarına çok özel model ve naif ürünler katmıştır.
Talih Pardesü günümüze kadar kaliteyi dürüstlüğü güler yüzlülüğü ilke edinen eder firmalardandır. Ürünlerin satışında değil, satış sonrasında da hep müşterisinin yanında ve ürünlerinin arkasında olmuştur.

Talih Pardesü'nün yeni sezonun da gözlerden kaçmayan modern çizgiler ve aksesuarlar, koleksiyona naif ve farklı bir hava kattığı görülmektedir.

1 Yorum